EN

DOSAB Kümelenme

Otomotiv Kümesi Yalın Üretim Danışmanlığı Programı

Bu kayıt 3898 kez görüntülenmiştir.

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, DOSAB’da faaliyet gösteren 19 firmanın yer aldığı Otomotiv ve Yan Sanayi UR-GE (Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi) Projesi kapsamında başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. 16 Ağustos 2016 tarihinde onaylanan ve Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen UR-GE Projesi kapsamında, yurt dışı pazarlama ve alım heyeti faaliyetleri ile firmaların ihracatlarına yönelik çalışmalar sürerken, danışmanlık faaliyetleri ile de firmaların içyapılarını güçlendirmeye destek olacak faaliyetler gerçekleştiriliyor.

DOSAB Otomotiv ve Yan Sanayi UR-GE Projesi kapsamında 29 Nisan 2019-6 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek “Yalın Üretim Danışmanlığı” programı başlatıldı. Toplamda her bir katılımcı firma için 11 gün sürecek danışmanlık faaliyeti, projenin başlangıç aşamasında firmalarla birlikte oluşturulan ihtiyaç analizi raporunda ortaya çıkan talep ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak planlandı. Proje kapsamındaki 7 firmanın katılım gösterdiği program, firmaların, uluslararası rekabet gücünü artıracak şekilde; yalın sistemi uygulamaları ve yalın dönüşümü gerçekleştirebilmeleri için gerekli ‘Yalın Üretim Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri’ni kapsıyor.

© Copyright 2015 - Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü | Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz